Vážení přátelé poklopcového humoru a rozkrokové zábavy, Den Péra 2018 s pořadovým číslem 5 je tady, a to již potřetí v klubu Storm!

Přijďte si užít večer plný dekadentní zábavy, skvělé muziky a všeho ostatního, co k důstojné oslavě mužství neodmyslitelně patří! Čeká Vás našlapaný multižánrový line-up na dvou stagích, vkusně a decentně nadekorovaný klub, prodej originálních Péro triček a spoustu jiných krásných píč.. pardon, Pérovin!

A na jakou genitální hudbu se vlastně můžete těšit?

Kdo byl na Dni Péra 2016 tak moc dobře ví, jakou šílenou show dokážou rozjet Gambrz Reprs, kteří navíc nedávnou vydali novou desku Blbá sranda, ze které Vám jistě zahrají několik krásných poetických písní. O dávku pořádnýho rapu se také postará Oliver Lowe, někdejší člen legendárního Divokýho Západu, kterému budou krýt záda DJ Flux a Chris Vern. Pořádnej UK sound nakopnou Denoir & Dryman, o DNB nálož se postarají N:Force, DJ N.e.d. aka Jim Nedovski, Mustaffa & Sheriff a hardstyle music naloží Korty. A když ještě nebudete mít dost, tak celý večer nakope do koulí ve svém setu Subgate.

Druhá stage bude čistě v režii holek z BasSistaz crew, konkrétně Babe LN, Kan-Jacca, Domina a Ja-Ne, které ve svých setech zabrousí do všech koutů elektronické hudby. A bude to stát za to!

Tohle ja nabídka, která se neodmítá. Péro Vás potřebuje stejně tak, jako potřebujete Vy jeho, proto mu projevte úctu a doražte na tenhle nezapomenutelný mejdan. Jedny slipy nezůstanou suché, zaručeně.

Sdílet