Vznik Gambrz Reprs se datuje k 20. 10. 2007, kdy se v klubu XT3 uskutečnil trojkřest desek tří kapel, ze kterých se později GR poskládalo:
Eskalátor (Kečup z mačet), Divnej posoty (Velociped Vopice) a Projek-ill (Zbytky hostů na kompostu).

Debutová deska Gambrz Reprs Šémhamforáš přichází v roce 2009. Posluchač na ní najde například track 14, kde hostuje Rest. Originální hudební výraz do kapely vnáší Wkid, který se společně s Marem postaral o produkci a celkový sound.

Po „Šému“ pouští kapela ven dva singly:Zlej kluk ft. Oliver Lowe a Kanystr, na který je později vytvořen animovaný klip od Štěpána Jiráka, který získal nominaci na ceny Youtube za nejlepší videoklip.

V roce 2011 vydávají Gambrz tzv. maxisingl Curacao Faux Pas, na kterém posluchač najde asi zatím největší hitovku Papež ft. Sodoma Gomora. Píseň je rovněž opatřena výborným klipem.

Druhé regulérní albumMinisterstvo pro místní rozvoj kapela natočila v roce 2013. Tato deska bohužel trochu zapadla. Na hostovačkách je možné zaznamenat několik zajímavých jmen: Vilém Čok, Lesík Hajdovský nebo Bass aka Dr. Kremáthor.

Po MPMR vypouští skupina do éteru dva singly: Sekta, Strach a jeden klip: Bílá paní.

V roce 2014 nahrává Riva sólovou desku Half Time Tonic. Rozhodně povedený počin, který by si měl pozorný posluchač vypálit do paměti.

O tři roky později, v roce 2017, přichází na scénu album Blbá sranda. Posluchač bude jistě znát videoklip Žlutá trasa, Rebeka nebo píseň Bar Parma. Za zmínku určitě stojí obal desky, který vytvořil slavný vtipálek Marty Pohl.

Čtvrté dlouhohrající album se jmenuje SEKTA a vychází v roce 2019. Uvidíme, jak zaboduje u fanoušků. Ostatně můžete si ji hned pustit pod tímto textem.

Diskografie

Vydané

Sekta (2019)

Blbá sranda (2017)

Ministerstvo pro místní rozvoj (2013)

Curacao Faux Pas (2011)

Šémhamforáš (2009)