Vznik Gambrz Reprs se datuje k 20. 10. 2007, kdy se v klubu XT3 uskutečnil trojkřest desek všech tří kapel ze kterých se GR skládá: Divnej postoyVelociped Vopice, Projekt-illZbytky Hostů na Kompostu, EskalátorKečup z mačet.

Prvotina Šémhamforáš vznikala během let 2008-2009. Nápad vytvořit desku pod značkou Gambrz Reprs však vykrystalizoval až během postupného nahrávání jednotlivých písní a po seznámení kapely s Wkidem. Ten přinesl na desku svěží hudební inspiraci, a hlavně poskytl své zkušenosti a studio Favela Picnic k jejímu natočení. Album sklidilo pochvalnou kritiku a kapela si jím vybudovala velmi slušné renomé a proto se rozhodla pokračovat dál v práci. Po albu Šémhamforáš kapela zveřejnila dva singly: Zlej kluk ft. Oliver Lowe a Kanystr.

Maxi singl Curacao Faux pas vychází v roce 2011. „Poloalbum“ obsahuje hitovku Papež ft. Sodoma Gomora na kterou byl natočen velmi vypečený videoklip. Další, animovaný klip z maxisinglu, je k písni Kanystr.

Druhé regulérní album Ministerstvo pro místní rozvoj kapela natočila v roce 2013. Oproti ostatním počinům je na této desce zajímavá hlavně skladba hostů. Uslyšíte na něm například Viléma Čoka nebo Lesíka Hajdovského. První videoklip z této desky byl natočen vlastními silami na pecku G-ska a druhé nepoměrně kvalitnější video si zasloužila píseň Pležr 2.

V roce 2014 kapela odehrála jen několik koncertů a zveřejnila jediný singl Sekta. Práci ve studiu Favela Picnic se věnoval vlastně jen Riva a ten také na podzim tohoto roku pokřtil své první sólo album Half Time Tonic na kterém se jako hosté představili téměř všichni členové GR a mimo ně i Brejchus Pavián a Desade.

Diskografie

Vydané

Blbá sranda (2017)

Ministerstvo pro místní rozvoj (2013)

Curacao Faux Pas (2011)

Šémhamforáš (2009)