Vážení přátelé a přítelkyně Péra, oblékněte nejpohodlnější spoďáry, obujte nejfajnovější taneční polobotky a namasírujte játra, nejočekávanější mejdan roku je tady – Den Péra 2016!

Zapomeňte na všechny narozeniny, silvestry či výročí svatby. Je tu jediná párty v republice, která oslavuje to, co je na světě nejdůležitější – Péro!

Tak jako Péro roste v těch nejlepších chvílích, i my rosteme stále výš. Letošní ročník v klubu Storm nabídne dvě našlapané stage – MORNING WOOD STAGE a DICKHOUSE STAGE, stylové dekorace po celém klubu, fotostěnu s opravdu, ale opravdu velkým Pérem, několik projekcí, tombolu či fotbálkový turnaj pod záštitou České foosballové organizace o hodnotné ceny. Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si oblíbený cockfighting a jiné Péro hry, vyfotíte se s naším Péro maskotem, nebo si budete moci na našem merch stánku zakoupit naše originální trika z loňské i letošní kolekce, v níž jsme nezapomněli ani na dámy.

MORNING WOOD STAGE: po úvodní warm-up selekci těch nejlepších Péro hitů vystoupí na hlavní stage šílení GAMBRZ REPRS, kteří si jistě opět vymyslí slušivé kostýmy a předvedou tradičně ujetou show! Po nich to již vše pořádně roztancuje ESKA, následovat bude vyhlášení tomboly a půlnoční přípitek na Péro! Pak již vystoupí náš headliner, člen Let It Roll týmu BIFIDUS AKTIF, jehož set bude jistě kulervoucí, ostatně jako vždy! No a pak už Vám přijdou nakopat zadky holky z BASSISTAZ, konkrétně KAN-JACCA, ELWIRA a MELLIFERA! Vše zakončí se svými sety VITT3K a DRABUS!

DICKHOUSE STAGE: prostor, kde si můžete na chvíli odpočinout, dát si drink na nově otevřeném COCKtail baru, nebo si zatančit na house music všech možných podob, které Vám přinesou se svými sety DAN COOLEY z Radia 1, jeden z mohykánů české housové scény, dále UFI DAMAN, PETER COSTA a YACUBE!

To vše za velice příznivé vstupné:

  • Péra za 50,-
  • Holky za 100,- (každá slečna dostane ke vstupu slevu do Represent shopu, navíc prvních 100 holek dostane welcome drink zdarma!)

Akce je přístupná pouze osobám starším 18-ti let!

Letošním mottem Dne Péra je „Buďme přirození!„. Proto 8. 1. 2016 zahoďte zábrany, zapomeňte na vše špatné (teroristy, Konvičku, Kalouska, Zemana, Landu, či skupinu Kabát) a doražte s námi vytvořit divokou atmosféru pro Péro! Budeme se na Vás těšit ve Stormu!

Sdílet